Wróć do Forum

Forum dyskusyjne internetowego serwisu
Polskiego Towarzystwa Miłośników Orchidei http://www.storczyki.org.pl

Temat: Re: Re: Re: Kilka pytań o deszczówkę

Autor: ZetKa (ZetKaF@gazeta.pl)

środa, 30 sierpnia 2006, 22:48

ad 1. A widzialas kwiat, ktory mialby zegarek? Moze jestem niedouczony - ale pokaz mi taki, ktory ma. Zetka nie ma piatej klepki - nie jest wykonany z drewna niczym pusta beczka. Zamiast tego ma szare komorki, jak typowy przedstawiciel gatunku homo sapiens. A ile klepek ma Anna?
Ad 3. A czemu bzdura? Ja wlasnie pokazuje, ze storczyk sobie w ziemii nie poradzi - nie poradzi sobie z nadmiarem wilgoci, z brakiem powietrza, ze wszystkim, co sprzyja grzybom, plesni, gniciu. Czy to jest bzdura?
Ad 4. Woda destylowana nie zabija - zabija je "glod", brak skladnikow odzywczych. Je tez trzeba czasem zasilic nawozem.
Ad. tepienie - no coz, znowu tepy lowca czarownic, ktory zamiast przeczytac co pisze, patrzy tylko na autora postu. Ja odpowiadam na pytania, a tepy lowca sie czepia. Jedyne uzasadnienie jakie mi sie nasuwa - to ze lowca nie potrafi rozroznic, kiedy odpowiadam na pytanie, a kiedy sie czepiam pytajacego. Kolejny "inteligentny" lowca czarownic, ktory czepi sie postow, w ktorych odpowiadam, a nie potrafia zauwazyc postow "czepiajacych" sie. Ratlerek, ktory szczeka wtedy, kiedy powinien siedziec cicho.

PS.1. Pisze w formie meskiej, bo w jezyku polskim "lowca czarownic" funkcjonuje w formie meskiej. Potrafie rozroznic imiona zenskie od meskich.

PS. 2. "Kulturalni", zauwazcie, ze ja piszac o was, pisze imiona i ksywy z duzej litery. "kulturalni", oczywiscie nawet na taka odrobine kultury nie potraficie sobie pozwolic.